InFormEnter mocný pomocník pro link building

InFormEnter je rozšíření internetového prohlížeče Firefox, které slouží k urychlení vyplňování textových polí. Dokáže zjednodušit a zrychlit například registraci do internetových katalogů.

Základem rozšíření InFormEnter je ikonka, která se po nainstalování rozšíření zobrazí u každého textového pole. Kliknutí na ikonu zobrazí kontextové menu s nabídkou předdefinovaných textových řetězců. Vložení proběhne prostým kliknutím na řetězec v kontextovém menu.

Kontextová nabídka InFormEnter
Kontextová nabídka InFormEnter

Nastavení InFormEnter

Volba Nástroje / Správce doplňků vyvolá Správce rozšíření Firefoxu. Vybereme položku InFormEnter a tlačítkem Možnosti vyvoláme nabídku Nastavení. Následná konfigurace je intuitivní. Tlačítkem Add přidáme nový profil, který můžeme tlačítky Rename přejmenovat a Delete vymazat. Do pole Input menu items… vložíme textové řetězce, např. titulek, popis, odkazu, URL atd. každý na jeden řádek. Potvrdíme tlačítkem OK.

Nastavení rozšíření InFormEnter

Nastavení InFormEnteru můžeme provést také klikem na ikonu ve stavovém řádku Firefoxu. Klikem pravým tlačítkem myši InFormEnter zapínáme a vypínáme, levým tlačítkem myši vybíráme aktivní profil a vyvoláváme nabídku nastavení. Nastavní InFormEnter ze stavového řádku Firefoxu Nastavení rozšíření InFormEnter ze stavového řádku Firefoxu

Celkové zhodnocení rozšíření InFormEnter

Klady:

  • praktické,
  • rychlé a intuitivní ovládání.

Zápory:

  • v aktivním stavu tlačítko naruší grafiku některých stránek.

Celkové zhodnocení InFormEnter: velmi dobré

Domácí stránka projektu: https://addons.mozilla.org/…ox/addon/673

InFormEnter v kostce: Doplňek Firefoxu Účel: zjednodušit opakované vyplňování mnoha textových polí Domácí stránka InFormEnteru: https://addons.mozilla.org/…ox/addon/673

Komentáře ke článku InFormEnter mocný pomocník pro link building
Anonym (bez ověření) 9. 6. 2011 09:09
After following this tutorial I now have a nice working Windows 7 Rawdisk VM in Ubuntu but this virtualized Windows 7 sees (regarding disk-manager) all my partitons (i guess that is caused by the mbr file that we created but i am not sure). What happens if I try to access some part of the harddrive that is not shared via the partiton defined in the vmdk device? Will this cause some kind of crash on the virtual Office 2010 ? Or will it cause some sort of filesystemcorruption on the host?
Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
fial_vá: