Odborná školení pro marketingové profesionály

Získejte nové znalosti, načerpejte inspiraci pro výkonový marketing na internetu. Marketingová školení jsou určena pro firemní kolektivy. Pro nabídku veřejných školení pokračujte na stránky marketingové agentury Besteto.

Školení marketingové strategie krátké hlavy a dlouhého chvostu

Při cestě k cíli je důležité jak dobré vykonávání marketingových opatření, tak rozhodnutí, která opatření jsou ta správná a k cíli vás skutečně přivedou. Školení je určeno především pro týmy marketingových profesionálů, SEO konzultantů, marketingových manažerů, account manažerů a dalších odborníků, kteří se věnují vykonávání a především plánování či řízení marketingových opatření na internetu.

Školení optimalizace inzerce v českých vyhledávačích zboží

Praktické školení pracovního týmu, který spravuje, či rád by spravoval, inzerce e-shopů na Zboží.cz, Heurece a v dalších vyhledávačích zboží. Naučíte se, co je při řízení inzerce důležité, jaké jsou nejčastější chyby a jak tyto chyby řešit operativně s aplikací Mergado.

Školení optimalizace inzerce v slovenských vyhledávačích zboží

Praktické školení pracovního týmu, který spravuje inzerce ve vyhledávačích zboží pro e-shopy. Naučíte se, jak využít naplno slovenskou Heureku, NajNakup.sk či Pricemania.sk. Ukážeme si rozdíly mezi jednotlivými vyhledávači i postupy, jak konvertovat data, pro inzerci potřebná, pokud nejsou k dispozici přímo v e-shopu.

Zaujalo vás školení? Napište mi prosím, rád s vámi proberu podrobnosti.