Vyberte si, jak vám můžeme pomoci více vydělávat!

Vy rozumíte svému řemeslu. My zase rozumíme internetu. Pomůžeme vám oslovit více zákazníků, prodat více zboží, nebo vylepšit vaše firemní jméno. Aby byla naše práce co nejlepší, kombinujeme různé marketingové metody. Můžete si o nich přečíst níže, nebo nám rovnou nezávazně napsat.

Máte zájem o některou z uvedených služeb? Napište nám!

Ilustrace optimalizace pro vyhledávače, SEO
Oslovte uživatele, kteří hledají právě to, co vy nabízíte. Pomůžeme vám optimalizovat stránky pro fulltextové vyhledávače tak, abyste oslovili **maximum potenciálních zákazníků.**
PPC reklama, ilustrační obrázek
Pomůžeme vám připravit i dále zlepšovat PPC reklamu tak, aby cena byla příznivá a vy jste neutráceli více, než je nezbytně nutné.
Ilustrační obrázek optimalizace pro vyhledávače zboží
Uživatele, kteří vědí co chtějí, a hledají kde to koupit, vám pomůžeme zacílit ve vyhledávačích zboží.
Google Analytics, Piwik Omniture dodávají data pro podobné statistiky viz obr.
Aby bylo možné výsledky stránek zlepšit, je nutné je nejprve změřit. Pomůžeme vám měření na stránky umístit a nastavíme je tak, abyste měli po ruce správná data ve správnou chvíli.
E-mailový marketing, ilustrační obrázek
Pomůžeme vašim zákazníkům budovat si vztah k vám. Nastavíme e-mailové kampaně tak, aby vhodně informovaly vaše zákazníky a byly účinné.
Inzerce na Firmy.cz si zaslouží řádný audit. Ilustrační obrázek.
Pomůžeme vám inzerci připravit tak, abyste z ní měli maximální užitek. Jsme objektivní, a tak vám můžeme pomoci ušetřit i zvýšit účinek inzerce.