Únorová (ne)konference bude o PPC reklamě

Mám velikou radost, že mohu vyhlásit podrobnosti o únorové (ne)konferenci. Google se svými AdWords, Seznam s Sklikem a Etarget souhlasili, že nám „půjčí“ své odborníky, abychom se jich mohli vyptat na to, co nás zajímá. Osobně. Na jednom místě tak budeme mít možnost diskutovat s tím nejlepším, co v české PPC reklamě nyní je.

Podrobnosti o akci

Inu známe autory příspěvků, místo a termín. Některé další drobnosti budeme upřesňovat průběžně. Zkrátka (ne)konference. Však víte :o)

Hlavní informační tok nyní přebírá, z rukou těchto stránek, nový web našeho marketingového týmu, Besteto.cz. Najdete zde podrobnosti o akci i přihlášku. Průběžné informace pak najdete i na Besteto twitteru.

Mně nezbývá než vás pozvat. Těším se na shledanou.

PS.: Kapacita sálu je cca 100 osob. S registrací proto neváhejte.

Pokračovat na podrobnosti o (ne)konferenci PPC reklama 2013.

Komentáře ke článku Únorová (ne)konference bude o PPC reklamě
Robert Štípek (bez ověření) 30. 1. 2013 10:43

Kdyz uz jsou hlavnim stredem pozornosti zastupci jednotlivych systémů, mohli byste doplnit i jmena tech, kteří tyto systémy budou zastupovat?

Michal Janík 30. 1. 2013 10:55

Ano, toto je v plánu. V této chvíli mám potvrzenou účast jednotlivých firem. Za Etarget by měl vystoupit Matej Kolarovský, za Sklik Jirka Chomát, pravděpodobně ještě s někým. Z Google by měl přijet někdo, kdo AdWords rozumí. Jméno zatím k dispozici nemám.

Robert Štípek (bez ověření) 30. 1. 2013 11:42

Diky Michale :)

Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
růž_vá: