Přijď k nám programovat v Pythonu!

Python logo

Už je to tak. Rozšiřujeme tým a hledáme vývojáře/vývojářku, kteří budou v Pythonu krotit backend aplikace Mergado. Abych nerozepisoval takové ty tradiční zprávy, že člověka čeká osobní růst, benefity a modré nebe k tomu, řeknu, že Mergado je malý tým. Pracuje v něm šest lidí, kteří tvoří špičkovou technologii. Pracují s big daty a dokazují, že i malý tým dokáže dělat velké věci. A když říkám velké věci, tak to myslím vážně. Nebojíme se vývojářských výzev, třeba s učícími algoritmy, a přitom víme, jak našim klientům teče do základů jejich podnikání na internetu a snažíme se jim dát nástroje, aby tyto díry mohli zalepit.

V týmu Mergada působím jako náčelník, a tak ti mohu slíbit:

  • Osobní přístup - s každým si jednou za čas sednu a bavíme se o tom, jak je v práci spokojený, co ho baví, co méně - ale žádné takové ty korporátní kecy. Bavíme se mezi čtyřma očima a já mám kompetenci věci měnit. Nepotřebuji žádné schvalovací kolečko velké firmy :)
  • Výsledky své práce uvidíš - uvidíš funkce, které mohou využívat skuteční lidé. Od kolegů s technické podpory uslyšíš, co se zákazníkům líbí, co je trápí... Zkrátka tvá práce přinese plody, které budou mít smysl.
  • Rozvoj znalostí - ač je náš tým méně početný, jsou v něm vývojářské kapacity, od kterých se lze učit. A technické výzvy máme taky. Vidím, jak mi, za uplynulé roky, kolegové pod rukama vyrostli. Může se to stát i tobě, když budeš chtít.
  • Volná pracovní doba, svoboda v práci, mzda na které se domluvíme, pracoviště v kanclu v Brně... ale to navrhuji řešit, až když se potkáme při nezávazném povídání, třeba u kávy u nás v kanclu v Brně.

Jak pokračovat dál

Pokud by tě zajímaly další podrobnosti, pokračuj na podrobný popis pracovní pozice Python vývojář Brno na blogu Mergada, nebo mi rovnou napiš.

Komentáře ke článku Přijď k nám programovat v Pythonu!
Michal Janík 23. 10. 2017 22:50

Vida, koukám, že se nám ta témata opakují :-)
Hledáme do týmu v Brně Python developera. Podrobnosti najdeš na webu. Za doručení zprávy do správných rukou budu moc rád. Děkuji.

Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
rů_ová: