Optimalizace pro vyhledávače zboží, Google Analytics, nebo třeba tvorba obsahu pro e-shop – přijďte si k nám na školení pro novou inspiraci!

Poslední termíny kurzů, před letními prázdninami, jsme vypsali na květen a začátek června. Nově nás najdete i v Praze a témata jsou parádní. Rád bych se s vámi o ně podělil.

Termíny v kostce

  • 15. května, Školení Google Analytics pro pokročilé
  • 22. května, Školení optimalizace pro vyhledávače zboží
  • 29. května, Školení Jak připravit obchodně úspěšný obsah e-shopu
  • 31. května, Školení optimalizace pro vyhledávače zboží, Praha
  • 12. června, Školení 24 skvělých tipů jak propagovat e-shop za pár kaček

Školení optimalizace pro vyhledávače zboží i v Praze

Novinkou je kurz, na který nemusíte za námi do Brna. Ve spolupráci s Medio Akademií jsme připravili školení optimalizace pro vyhledávače zboží také v Praze. Těšit se můžete jak na vstup do problematiky, tak na na podrobné ukázky optimalizace XML feedů pomocí aplikace Mergado, nebo třeba na komentovaný audit datových XML. Více na stránkách Medio akademie, kdo to má blíž do Brna, pokračujte zde.

Jak připravit obchodně účinný obsah e-shopu

Minulé školení tvorby obsahu pro e-shop bylo parádně nacpané informacemi až po okraj. Ani tentokrát vás copywriterka, Alena Nekvapilová, nenechá vydechnout. Těšte se na praktické příklady výdělečných textů, obrázků, tipů jak pracovat s videem a mnoho dalšího. Podrobnosti a termín na stránce školení zde.

Jak propagovat e-shop za „pár kaček“

Osvědčené tipy na propagaci e-shopu, které stojí hlavně dobrý nápad a trochu vlastních sil, si ukážeme před polovinou června. Lucie Sedláková (vzdělávací agentura Produca.cz) o minulém školení následně řekla:

„…Jsem ráda, že jsem měla možnost absolvovat školení. Mě jako "laikovi“ v oboru přišlo zajímavé, dozvěděla jsem se plno nových a zajímavých věcí. Školení bylo pořádané v příjemném prostředí, žádný stres, každý mohl komunikovat a říci svůj názor. Hodnocení velice pozitivní…"

Rád bych vás tímto k nám do brněnských Kohoutovic pozval. Pokud jste si nevybrali výše, pokračujte na kompletní přehled školení.

Komentáře ke článku Optimalizace pro vyhledávače zboží, Google Analytics, nebo třeba tvorba obsahu pro e-shop – přijďte si k nám na školení pro novou inspiraci!
Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
fialo_á: