Třetí logo na kufru akce Vyhledávače zboží 2012 odtajněno! Přečtěte si, o čem budou mluvit Hledejceny.cz!

Kufr akce Vyhledávače zboží 2012, ilustrace

Účast na akci Vyhledávače zboží 2012 potvrdil David Holeček, zakladatel Hledejceny.cz. Podělí se s námi o zajímavosti očima vyhledávače, který stojí na trhu za TOP tandemem Heureka & Zboží.cz, a má co nabídnout.

O přednášejících

David Holeček založil Hledejceny.cz v roce 2006. Patří tak mezi průkopníky vyhledávačů zboží u nás. David se s námi podělí o zajímavosti o Hledejceny.cz a o svůj pohled na trh. Je možné, že spolu s Davidem, dorazí na akci také Petr Bednář. Ten by mohl vysvětlit, proč Mladá Fronta koupila Hledejceny.cz a naznačit plány do budoucna.

O přednášce

Neobvyklé tagy, vánoční dárky či optimalizace feedu. To je ukázka z témat, která si pro nás David připraví. Za sebe budu moc rád, pokud toto setkání bude, víc než jednostrannou přednášku, připomínat diskusi. Pokud máte na jazyku dotaz už nyní, napište jej prosím do komentáře. Všichni tak budeme vědět, nač se připravit.

Děkuji.

Komentáře ke článku Třetí logo na kufru akce Vyhledávače zboží 2012 odtajněno! Přečtěte si, o čem budou mluvit Hledejceny.cz!
Anonym (bez ověření) 30. 5. 2012 06:40
když už jste to celý prodali, tak byste se mohl pochlubit... na čem to celé vlastně běželo resp. stačí třeba pro představu říct, jen že jsme měli dohromady XY GB operační paměti ... no a kdybyste byl sdílný můžete klidně říct i XY GHz celkový výkon procesoru nebo přenosovou rychlost disků?
David Holeček (bez ověření) 2. 6. 2012 14:40
Dobrý den, dva servery. Jeden web, jeden DB. Více detailů na konferenci. S pozdravem David Holeček
Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
or_nžová: